Zeynep Bastık ve Tolga Akış boşanıyor

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, menajerliğini de yapan reklamcı Tolga Akış’la 3 yıllık beraberliğin akabinde 7 Temmuz 2021’de Çeşme’de evlenmişti. Ünlü çiftten makûs haber geldi.

1 yıl sürmedi

Boşanma kararı aldıktan sonra Levent’teki meskenden ayrılan ve kendine Ulus’ta yeni bir daire kiralayan Bastık kendine yeni bir hayat kurdu.

Anlaşmalı boşanamıyorlar

Evliliklerinde 1 yılı doldurmadıkları için kanunen mutabakatlı boşanma davası açamayan çiftin, mahkemeye temmuz ayında başvuracağı öğrenildi.

Boşanma argümanını doğrulayan Tolga Akış, evlilik birliğini yürütemediklerini, fakat ortalarında bir sorun olmadığını söyledi:

“Evet boşanıyoruz”

“Evet, sav hakikat. Biz boşanma kararını bir müddet evvel almıştık lakin konuttan yeni taşındı. Ortamızda dargınlık, küskünlük yok. Hasımlık asla yok. Evlilik herkesin kaldırabileceği bir şey olmayabilir. Benim hayatta en yakın arkadaşım Zeynep. Onun en yakın arkadaşı da benim. Birlikte çalışmaya devam ediyoruz, iki günde bir buluşuyoruz. Geleceğe yönelik planlarımız da var. Biz apayrı bir bağ yaşıyoruz. Eş olmanın ötesinde bir münasebetimiz var.”

Tolga Akış, boşanmaya ihanetin mi yol açtığı sorusunu şöyle yanıtladı: “Biz evlilik işini kıvıramadık. Hiç aramız bozulmasın, tartışmayalım dedik. Kesinlikle ihanet yüzünden bittiğini söyleyenler olacaktır. Lakin benden de Zeynep’ten de o denli bir şey çıkmaz.”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.