Xaomi Mi 11 Pro cihazının görüntüleri sızdırıldı

Bugün, yaklaşmakta olan Mi 11 Pro’nun koruyucu kılıfının bir görüntüsü çevrimiçi olarak sızdırıldı. Görüntü akıllı telefonun arka kamera tasarımını ortaya çıkardı. Görünüşe göre şirket, Mi 11’in tasarımına devam ediyor gibi görünüyor. Telefonun arka tarafında, kamera modülü sol üst köşeye yerleştirilmiş dikdörtgen bir üçlü kamera kurulumu bulunuyor. Ana sensörde dairesel bir kesik mevcut. Ancak cihazın altındaki sensör, bir periskop telefoto lensine işaret eden kare şeklinde bir kesiğe sahip.

Önceki sızıntılara göre, yaklaşan Xiaomi Mi 11 Pro, Samsung ISOCELL GN2 50 megapiksel kamera sensörü ve şu anda sektörün en büyük görüntü sensörü olan 1 / 1,12 inç ultra geniş taban ile birlikte gelecek. Telefonun ayrıca 120x yakınlaştırma desteğine sahip olması bekleniyor. ISOCELL GN2 sensörü sayesinde, akıllı telefonun şimdiye kadarki en iyiler arasında olabilecek gelişmiş bir gece fotoğrafçılığı performansı sunduğuna inanılıyor.

Cihaz ayrıca 3200 x 1440 piksel ekran çözünürlüğü, 120Hz yenileme hızı ve 480Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip 6.81 inç 2K dört kavisli ekrana sahip olması bekleniyor. Şirket, cihazı şu ana kadarki en pahalı akıllı telefon ekranı olarak lanse etti. Şirket, Xiaomi Mi 11 Pro akıllı telefonun lansman tarihini henüz onaylamasa da, yüksek ihtimalle bu ayın sonlarında resmi bir açıklama gelecektir. Bu durumda, şirketin birkaç gün içinde lansman tarihini açıklamasını ve özelliklerini tanıtmaya başlaması muhtemel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir