Seda Sayan 7. evliliğinde ipleri kopardı! Genç kocası Çağlar Ökten’e dava açıyor

Aralarındaki 25 yaş fark olmasından ötürü herkesin merakla takip ettiği çiftler ortasında yer alan Seda Sayan-Çağlar Ökten’in attığı her adım magazin gündeminden düşmüyor. Kendisinden yaşça küçük sevgilisi ile daima kameraların karşısında olan Seda Sayan’dan birinci ayrılık sinyali geldi. Sayan eşine dava açıyor! İşte ayrıntılar…

SAYAN’DAN GENÇ EŞİNİ KIZDIRACAK HAREKET

Oğlu Oğulcan Engin’in onay vermemesine karşın Çağlar Ökten ile evlenen Seda Sayan, genç eşiyle yaşadıklarını toplumsal medyadan daima paylaşıyor. Eşiyle ortasındaki yaş farkının kıymetsiz olduğunu belirten Seda Sayan kimseye aldırış etmeden evliliğin tadını çıkıyor. Son günlerde ise evlilikleri hakkında ayrılık dedikoduları çıkmaya başladı.

7. kere nikah masasına oturan Seda Sayan boşanıyor mu? üzere sorular en çok merak edilenler ortasında. Ayrılık argümanları her gün gündeme gelirken Seda Sayan’dan bunları doğrulayacak hareket geldi. Eşinin soy ismi için harekete geçen Sayan, eşine dava açıyor.

SEDA SAYAN ÖKTEN SOYADINI KULLANMAYACAK

Hürriyet’in haberine nazaran; Çağlar Ökten ile evlenen Seda Sayan, Ökten soy ismini sildirmek için dava açıyor. Resmi işlerde Ökten soy isminin sorun çıkardığını tabir eden Seda Sayan, kızlık soyadı Gürsaçar’ı tek kullanmak için Ökten soyadını kimliğinden siliyor. Bunun için eşinden istek aldığını belirten Seda Sayan’ın bu hareketi başları da karıştırdı.

EŞİNİN SOYADINDAN KURTULMAK İÇİN DAVA AÇTI

Sayan Ökten soyadından çıkmak için İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak kızlık soyadını kullanmak için dava açtı. Dava dilekçesinde ise şunlara yer verildi:

“Müvekkilim, Çağlar Ökten ile evlendikten sonra nüfus kayıtlarında soyadı ‘Gürsaçer Ökten’ olarak değişmiştir. Bu da resmi süreçlerde sorun yaratmaktadır. Müvekkilim, işlerinden ötürü kızlık soyadı olan ‘Gürsaçer’i kullanmak istemektedir. Müvekkilin eşi Çağlar Ökten’in de bu hususta isteği vardır. Müvekkilin eşinin soyadı olan ‘Ökten’in nüfus kaydından silinmesini istiyoruz. Müvekkilin nüfusta ‘Gürsaçer Ökten’ olan soyadının düzeltilerek, ‘Gürsaçer’ olarak kaydedilmesini talep ediyoruz”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.