Model Didem Soydan cami imamına sardı! Bakın ezan okuyan imama ne dedi?

Güzelliği ve fiziği ile Türkiye’nin en tezli modelleri ortasında yer alan Didem Soydan, bu kere ezan paylaşımı ile gündeme geldi. Cuma selası okunurken görüntüye çeken Soydan’ın açıklaması da bir o kadar değişik. Ezan paylaşımına binlerde yorum gelen Didem Soydan, şimdi yorumlar için bir açıklama yapmadı. İşte ezan görüntüsüne yaptığı yorum.

EZANI GÖRÜNTÜSÜNE FARKLI AÇIKLAMA

Sosyal medya hesabından daima özel hayatına ait paylaşımlar yapan ünlü model Didem Soydan verdiği pozlarla da dikkat çekmeye devam ediyor. Genelde bikinili fotoğraflar paylaşan Soydan bu kere herkesi şaşırtan bir görüntü paylaştı. Cuma selasının okunduğu sırada görüntü çeken Soydan, o anları toplumsal medya hesabından paylaştı. Son paylaşımı ile gündeme bomba üzere düşen Didem Soydan, ezan görüntüsünü paylaşırken “Hep diyorum, bizim hoca farklı okuyor.” yorumunda bulundu.

BİNLERCE YORUM ALDI

Soydan’ın ezan görüntüsü ise kısa müddette magazin gündemine çok konuşulanlar ortasında girdi. Paylaştığı ezan paylaşımı ile beğeni toplayan hoş model kendisine gelen yorumları cevaplamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.