İstanbul’da eski eşinin sevgilisini bıçaklayarak öldürdü

İstanbul Avcılar’da bir kişi eski eşinin sevgilisini bıçaklayarak öldürdü.

Denizköşkler Mahallesi’nde dün akşam saatlerinde argümana nazaran Murat Mimaroğlu eski eşi Pınar İreç’in konutuna geldi.

Burada İreç’in erkek arkadaşı olduğu argüman edilen Şahin Arslan ile karşılaşan Mimaroğlu, tartışma başlattı.

Evin içinde başlayan tartışma kısa müddette sokağa taştı. Eski eş, eline aldığı bıçak ile Arslan’ı tekraren bıçaklayarak olay yerinden kaçtı.

Şahin Arslan

İhbar üzerine polis ve sıhhat takımları geldi. Sıhhat grupları yaptıkları birinci müdahalenin akabinde ağır yaralanan Arslan’ı hastaneye kaldırdı.

Tüm müdahalelere karşın Şahin Arslan, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Arslan’ın cenazesi kesin vefat nedeni belirlenmek üzere İstanbul İsimli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Polis grupları, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

“KOCASI TEHDİT EDİYOR”

Oğlu Şahin Arslan’ın planlı bir formda öldürüldüğünü argüman eden anne Fikriye Değirmenci, “Pınar’ın kocası kapıya gelmiş. Aşağıya in diyerek tehdit etmiş. Oğlumda küçük çocuk var uyuyor diyerek aşağıya inmemiş. Aslında o bayan oğlumu 2 gündür meskeninde tutuyordu. Dün gece de öldürmüşler. Kocası da tehdit ediyordu, bayanda, kocasının ablası da. Hepsinin delili var. Seni kaldırmamız 10 bin TL’ye bakar diyerek tehditte ettiler zaten” dedi.

Fikriye Değirmenci

“BİR ŞEY OLURSA FLAŞ DİSK VAR ELİDE, ONU POLİSE VERİRSİN”

Arslan’ın ablası İlknur Arslan “Gece saat 02.00’da polisler aradı ve kardeşimin hastanede olduğunu söyledi. Gittiğimde kardeşimin vefat ettiğini öğrendim. 2-3 yıldır konuştuğu bir bayan vardı kardeşimin. O sırada eşi ve öbür beşerlerle da konuştuğunu söylüyordu kardeşim. Hatta ‘Bana bir şey olursa bir flaş disk var elimde, onu polislere verirsin’ diyordu. Aslında olay olduğunda da bayanın evindeymiş. Olayın akabinde şahısta kaçmış. Biz bir an evvel saldırganın bulunmasını istiyoruz. Bayanın da bu kadar kolay kurtulmasını istemiyorum, zira bu olay onun konutunda oldu, o teşvik etti” dedi.

KATİLİNİN NUMARASINI ANNESİNE BİLDİRİ ATMIŞ

Şahin Arslan’ın kendisini öldüren saldırganın numarasını annesine bildiri olarak attığını söyleyen Arslan, “Kardeşim tehdit edildi. En son aslında annemle konuşmuş. Kayıt diye bir bildiri atmış. Öldüren şahsın numarasıymış bu. Bize son bildirisi o oldu” sözlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.