Eşi, Hatice’yi öldürdükten sonra PKK’ya katılmak istemiş

Eşi, Hatice’yi öldürdükten sonra PKK’ya katılmak istemiş

FATİH, İSTANBUL (DHA) – Derince ilçesine bağlı Fatih Sultan Mahallesi Şen Sokak’ta 24 Eylül gecesi meydana gelen olayda; 3 yıllık evli ve 9 aylık bebekleri olan Hatice- Mehmet Senem çifti bilinmeyen nedenle tartıştı. Mehmet Senem, tartışma sırasında eşinin başına, evdeki sert cisimle vurdu.

CANİ KOCA OLAY MAHALLİNDE YAKALANDI

Evden gelen sesler üzerine komşular, ihbarda bulununca olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık görevlileri, yaptığı kontrolde, Hatice Senem’in yaşamını yitirdiğini belirledi. Polis, kaçan Mehmet Senem’i evinin yakınlarında yakalayıp, gözaltına aldı. Yapılan ön otopsiyle Hatice Senem’in, başına aldığı darbeler sonucu beyin travmasına bağlı olarak öldüğü belirlendi. Senem’in cenazesi, İstanbul Esenyurt’ta toprağa verildi.

PKK KATILMAK İSTEMİŞ

Mehmet Senem, ifadesinde, eşiyle geçinemediklerini, sürekli tartıştıklarını, son tartışmalarında eline aldığı sert cisimle başına vurduğunu ancak kaç kez vurduğunu hatırlamadığını söyledi. Adliyeye sevk edilen Senem, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Mehmet Senem’in, cinayet sonrası kaçmak için terör örgütü Pkk‘ya katılmak istediği tespit edildi.

Eşi, Hatice'yi öldürdükten sonra PKK'ya katılmak istemişEşi, Hatice'yi öldürdükten sonra PKK'ya katılmak istemiş

Demirören Haber Ajansı / Erol Polat – Son Dakika Haberleri Cumhurbaşkanı Erdoğan: '(Suriye'deki saldırılar) Terör örgütü PKKYPG'nin bu bölgelerdeki varlığının sonlandırılmasıyla ilgili Rusya ile varılan...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “(Suriye’deki saldırılar) Terör örgütü PKK/YPG’nin bu bölgelerdeki varlığının sonlandırılmasıyla ilgili Rusya ile varılan…

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Özellikle üzerinde durduğum bir konu da PKKYPG'nin Moskova'da olmasıydı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Özellikle üzerinde durduğum bir konu da PKK/YPG’nin Moskova’da olmasıydı.

/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.