Erden Timur hakkında çıkan ‘cemaat’ tezine Galatasaray’dan açıklama geldi

Beyaz TV’de Beyaz Futbol isimli programda yorumculuk yapan eski futbol hakemi Ahmet Çakar, spiker Ertem Şener ile yaptığı sohbette Galatasaray yöneticisi Erden Timur’un tarikat toplantısında Rıfai cemaatinin başkanı Cemalnur Sargut’un elini öptüğü görüntüyü izlediğini tez etmişti.Erden Timur hakkında gün içinde bilhassa toplumsal medyada cemaat önderinin toplantısında olduğuna dair imajlar paylaşılan haberlerin akabinde sarı-kırmızılılardan bahisle ilgili açıklama geldi.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi:

“Galatasaray Sportif A.Ş Lider Vekilimiz Sayın Erden Timur hakkında birtakım yayın mecralarında yapılan karalama maksatlı, amaçlı ve hiçbir gerçeklik hissesi olmayan haberleri (!) şaşkınlıkla takip etmekteyiz. Zamanlaması son derece manidar olan bu hücumların altında yatan gerçeğin; 23. Şampiyonluk yolundaki kararlılığımızdan duyulan dehşet ve kaygı olduğu aşikardır.

Galatasaray Spor Kulübü; Liderinden idaresine, teknik heyetinden futbolcularına, taraftarından tüm topluluğuna kadar bir bütündür. Bu vesileyle bir sefer daha hatırlatmak isteriz ki; bu tıp manipülatif haber ve yorumlar bizleri birbirimize daha da fazla kenetler ve Galatasaray kenetlendiği vakit önünde hiçbir güç duramaz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.