Emanet Sıla Türkoğlu’nun yerine kim gelecek? Emanet’in yeni Seher’i belirli oldu

Kanal 7 ekranlarında günlük dizi olarak yayınlana Emanet dizisinde iki dönem Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu’nun başrolde olması ve Seher ile Yaman karakterlerine hayat veren iki oyuncunun ahengi gözlerden kaçmıyor ve herkesin beğenisini kazanıyordu. Lakin dizinin ikinci döneminin son kısım çekimlerinde yaşanan bir olaydan sonra Sıla Türkoğlu’nun diziden ayrılma kararı aldığı gündem konusu oldu.

Sıla Türkoğlu’nun Emanet dizisinin 3.sezonunda yer almak istemediğini belirttiği Karamel Yapım’ın kendisi ile yeni bir mukavele yapmak istediği ve kontratın örneğini de kendisine vermediği gerekçesiyle sorun yaşadığı savları ortada dolaşırken, Karamel İmal ise final kısmının çekimlerine katılmadığı gerekçesiyle Sıla Türkoğlu’na dava açtı.

Karamel Üretim, Emanet dizisinin 3.sezonunda yer almayacağı netleşen Sıla Türkoğlu’nun oynadığı Seher karakterini bir öbür oyuncuya oynatarak karakterin öyküsüne son verdi. Seher ömrünü yitirirken, 416.bölüm ile dönem ortasında giren Emanet dizisinin gidişatı herkes tarafından merak ediliyordu.

SEHER KARAKTERİ’NİN YERİNE GELEN O İSİM!

Emanet dizisinde Halil İbrahim Ceyhan ile başrol olacak olan yeni bayan oyuncu arayışı da bir müddet evvel sonlandı. Diziye Gürcü bir model olan Nanuka Stambolishvili isimli yeni bir karakterle katılacak olan oyuncunun, dizinin 19 Eylül 2022 Pazartesi günü ekranlara gelecek olan 417. Kısmının fragmanının yayınlanmasıyla netlik kazandı.

Yaz ayları mühletince Emanet dizisinin yeni kısımlarını heyecanla bekleyen izleyiciler, bir sürprizle karşılaştı. Dizide Seher’in yeğeni Yusuf’a sahip çıkan Yaman, onunla ilgilenmesi için Nana isminde bir kızı meskende çalışması için kabul ediyor.

Nana’nın epeyce gizemli bir tarafının olduğu da dizinin tanıtımında görülüyor. Yaman’a nefret dolu gözlerle bakan Nana’nın ‘Katil, yaptığın her şeyin hesabını vereceksin!’ demesi dikkatleri üzerine çekerek, elinde silahıyla Yaman’ın odasında silahın namlusunu Yaman’a doğrultarak ateş etmesi de dizinin izleyenlerini hayrete düşürecek bir gelişme olarak ekranlara geldi.

Karamel Üretim imzalı Emanet dizisi, üçüncü dönem kısımlarıyla yakın bir vakitte tekrardan Kanal 7 ekranlarında sevenleriyle buluşacak. “Her emanet kutsal bir yerde saklanır. Aşk kalbin en derininde…” sloganıyla dizide Seher’in yokluğunun çok hissedileceği de birinci kısımlarda görülmekte. Lakin sırlarla dolu Nana karakteri de merak uyandırmakta.

Dizinin direktörlüğünü Ayhan İhtimam ve Taner Tunç’un bir arada yaptığı ve senaryosunu Başak Yazı odası’nın yazdığı bununla bir arada Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler, Melih Özkaya’nın rol aldığı Emanet dizisi 417. Kısmıyla çok kısa bir mühlet sonra Kanal 7 ekranlarında!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.