Beşiktaş’ta Ersin Destanoğlu krizinin perde arkası!

Genç yaşta Beşiktaş’ın kalesine geçen ve 3 kupa kazanan Ersin’in düşüşü dikkat çekti. Ersin, son maçlarda kaleyi Emre Alim’e devretmişti. Ersin Destanoğlu’nun geleceğiyle ilgili olarak en net açıklama Beşiktaş Sportif Yöneticisi Ceyhun Yararı ve menajeri Serkan Erok’tan geldi.

Fanatik‘e konuşan Karı, siyah-beyazlıların Ersin ile kontrat yenilemeye hazırlandığını belirtti.

“ERSİN İLE KONTRAT UZATIRIZ”

Ceyhun Karı, “Ersin konusunda yapılan spekülasyonlar gerçeği yansıtmıyor. Ersin’in kontrat uzatmama üzere bir durumu zati yok. Hocamız; Emre, geriden düzgün oyun kuruyor diye son iki maç tercih etti. Her oyuncuda olduğu üzere hocanın maç maç tercihleri. Ersin ile konuşup görüşüyoruz. Genç, çok beğendiğimiz bedel verdiğimiz kalecimiz. Bunlar karşılıklı. Sorun çıkacağını sanmıyorum. Yakında kontrat uzatmış oluruz” dedi.

“TEKLİFLER GELDİ”

Genç file bekçisinin menajeri Serkan Erok da Yararı ile örtüşen açıklamada bulundu. Erok, “Ben de Beşiktaş altyapısından çıkıp futbol oynayan biriyim. Bizim için evvel Beşiktaş’ın menfaatleri gelir. Ersin’e şampiyon olduğumuzda ve bu sene de yurt dışından teklifler geldi. Elbette kendisi yurt dışında oynamak istiyor. Bu herkesin hayali. Lakin giderken Beşiktaş’a kazandırmak kuralı ile. Bugün Ersin’e 10 milyon yıllık fiyat verip, ‘İmza atma, Ocak’ta bedelsiz imza atma hakkın var’ dense asla bunu yapmaz. Beşiktaş’ın çocuğu. Buralara bu kulüp sayesinde geldi. Daha 21 yaşında. Amaçlarına ulaşır. Tek istediğimiz hakkının verilmesi. Beşiktaş Kulübü ile görüşmelerimiz oluyor ve karşılıklı istek var. Yedek kalması ile alakalı sorun kelam konusu değil. Çünkü ortada uyuşmazlık yok” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.