Artık Hayret Bile Edemiyoruz: Hande Erçel’in Çizmesinin Fiyatı Boyumuzu Aştı!

Ünlü oyuncu Hande Erçel’i son dönemde magazinden bir türlü düşüremiyoruz. Hakan Sabancı ile olan aşkı, doğum günü, dizisinin final yapacak olması derken sık sık gördüğümüz isimler arasında. Biliyorsunuz ünlü isimlerin kombinlerinin fiyatını epey merak ediyoruz. Artık bu lükslüğe şaşıramıyor olsak bile, boyumuzu aşan şıklığın fiyatına gelin hep beraber bakalım!

Magazin dünyasında Hande Erçel denince akan sular duruyor bildiğiniz gibi.

Kendisi hem sosyal medyanın hem de magazin dünyasının favori isimlerinden bir tanesi. Öyle ki ne yapsa magazinde konuşmadan edemiyoruz. Son dönemlerde Burak Deniz’le başrolünü paylaştığı Bambaşka Biri dizisinin biteceği yönünde duyumlar almıştık.

Bir de doğum günü partisi var tabii ki, bahsetmeden geçemeyeceğimiz…

30. yaş günü için efsane bir kutlama yaptı Hande Erçel. The Great Gatsby temalı doğum günü partisinde konukların paylaşım yapması yasaktı bir de. Hakan Sabancı tarafından kesin ve net bir uyarı gelmişti konuklara.

Hande Erçel’in oyuncu arkadaşlarının ve sosyeteden pek çok ismin katıldığı doğum gününün fotoğrafları da bir o kadar etkileyici olmuştu!

Erçel, 30. yaş günü için düzenlediği partide iki kostüm değiştirmiş ve herkesin beğenisini kazanmıştı. Bir de pasta üflerken giymiş olduğu elbise ‘after’ kıyafetine benzetilmiş, ‘bu bir mesaj mı?’ diye sorgulatmıştı.

Sosyal medyanın en aktif kullanıcılarından biri olan Hande Erçel, 31,2 milyon takipçili Instagram hesabında son olarak VIP aracında çekilmiş pozlarını paylaştı.

Siyah ve beyazın uyumunu kombininde müthiş bir şekilde gösteren ünlü oyuncunun pozlarına kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağmıştı tabii ki.

Siyah şık elbisesini kısa beyaz bir ceketle tamamlayan Erçel’in kombininin en dikkat çeken parçası siyah çizmeleri olmuştu.

Ünlü oyuncunun giymiş olduğu ceket yüzü olduğu markaya aitken, kombininin diğer parçalarının fiyatları da tek tek ortaya çıktı. Wildest Fashion Instagram hesabı lüks şıklığın bedelini bizimle paylaştı.

Önce elbisesi, ceketi ve kolyesinden başlayalım.

Yüzü olduğu markanın ceketi 3 bin 999 TL değerindeymiş. Elbisesi ise 3 bin 250 TL. Kolyesine ise 5 bin 200 TL vermiş Hande Erçel.

Artık bu fiyatlara şaşıramıyor olduğumuzun farkındayız fakat çizmesi yine bir gözlerimizi büyütmedi desek yalan olur…

Hande Erçel’in giymiş olduğu çizme 57 bin 770 TL değerindeymiş. Tarzını her ne kadar beğenseler de, bu fiyatı çoğu kişi abartı buldu.

??

??

??

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir